מאמרים מקצועיים בתחום של אקנה ובטיפול באקנה

דקסטרן

מהן החומצות הפעילות בסדרת אקנון?

מעבדות GIGI מציעה כיום סדרה של תכשירים מתקדמים ביותר המבוססים על שנים של מחקר ופיתוח, אשר נערכו במטרה למצוא את החומרים הפעילים הטובים והיעילים ביותר להתמודדות עם מצבים שונים של אקנה.

קרא עוד »

התפרצות אקנה בזמן הצבא ודרכים לטפל

פצעי בגרות מופיעים לרוב בקרב בני נוער הנמצאים בגיל ההתבגרות, בראש ובראשונה מפני שמדובר בתופעה הנגרמת לרוב כתוצאה מתהליכים ושינויים הורמונליים המתרחשים בגוף במהלך גילאי ההתבגרות. כבר בחטיבת הביניים ובתיכון מופיע אקנה בקרב רבים ורבות, אך במקרים רבים התופעה "מתעכבת" ומופיעה רק במהלך השירות הצבאי.
מה עשוי לגרום להופעתו של אקנה דווקא בגיל בו כבר נמצאים במהלך השירות הצבאי וכיצד ניתן ומומלץ להתמודד?

קרא עוד »

איך לטפל בעור אקנתי בחורף

לרוב החורף הוא זמן מצוין לטיפולים עמוקים ומורכבים לעור הפנים. אולם כשמדובר באקנה, יש להימנע מטיפולים אלה. מדוע? כי המערכת החיסונית של עור אקנתי אינה יכולה להתמודד איתם, והתוצאה תהיה החמרת האקנה. מה כן כדאי לעשות? קראו את הכתבה שלפניכם.

קרא עוד »
סבון לפנים לטיפול באקנה של אקנון, acnon, מבית GIGI

7 טיפים לניקוי נכון של עור הפנים בזמן אקנה

אחד הדברים החשובים בעור הסובל מאקנה הוא להקפיד על שגרת ניקוי נכונה. שמירה על היגיינה היא גורם מרכזי ומשמעותי בטיפול ברובם המכריע של סוגי האקנה. חשוב להקפיד לשמור על היגיינת העור במקומות בהם מופיע האקנה, ולהשתמש בתכשירי ניקוי המתאימים לסוג עור זה. שגרת ניקוי לעור הסובל מאקנה. כך תעשו זאת נכון!

קרא עוד »
אקנה בגב

טיפול באקנה גוף

מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה המיועדים לטיפול באקנה, דוגמת אלו שתמצאו כאן באתר, מסייעים בהחלט גם לטיפול באקנה גוף. כנסו לכאן.

קרא עוד »
תזונה ואקנה

הקשר בין תזונה לאקנה

מהו בדיוק טבעו של הקשר בין התזונה שלנו – הרכיבים המזינים שאנחנו מכניסים לגופנו על בסיס יומיומי, לבין מצבים של אקנה ובעיות עור דומות? האם קיים בכלל קשר?

קרא עוד »
טיפול באקנה

שיטת שלושת השלבים של Acnon

כן, מדובר בתקדים! שיטת Acnon של GIGI היא שיטת טיפול חדשנית לטיפול באקנה. זהו פטנט חדש הכולל קומפלקס פעיל במיוחד, שבשונה ממה שהיה אפשרי עד היום מרפא את האקנה ומשקם את העור במקביל.

קרא עוד »
טיפול באקנה

אקנה הורמונלי – דרכים לטיפול

אקנה היא תופעה הורמונאלית המתפתחת בתגובה לשינויים הורמונאליים אצל נשים וגברים. אקנה נפוצה בעיקר בתקופות בהן ההורמונים משתנים כמו למשל, בגיל ההתבגרות, הריון ולידה, גיל

קרא עוד »
אקנה בגיל הנעורים

איך לשרוד אקנה בגיל ההתבגרות

אחת התופעות האסתטיות המטרידות ביותר בתקופת גיל הנעורים היא האקנה. פצעונים נפוחים על הפנים הפוגעים בביטחון ובדימוי העצמי. הסיבות להופעת אקנה בגיל ההתבגרות קשורות לעלייה

קרא עוד »
סוגי אקנה

להתמודד עם אקנה

בגיל העשרה, בגיל מבוגר, כתוצאה משינויים הורמונליים, גנטיקה או סטרס מסיבות שונות – מחלת האקנה היא מחלת העור השכיחה ביותר, ויש לה השלכות רחבות על

קרא עוד »
טיפול באקנה,

מה חשוב לדעת בנוגע לאקנה?

אקנה נחשבת למצב כרוני ודלקתי של העור, מצב המופיע לרוב בפנים, בכתפיים, בגב, בצוואר ובחזה. סוגים שונים של פצעונים "חצ'קונים", ציסטות ועוד – כולם נחשבים

קרא עוד »