1. ראשי
  2. »
  3. אקנה
  4. »
  5. מהן החומצות הפעילות בסדרת אקנון?

מהן החומצות הפעילות בסדרת אקנון?

מעבדות GIGI מציעה כיום סדרה של תכשירים מתקדמים ביותר המבוססים על שנים של מחקר ופיתוח, אשר נערכו במטרה למצוא את החומרים הפעילים הטובים והיעילים ביותר להתמודדות עם מצבים שונים של אקנה. חומרים אלו מסייעים לרפא את האקנה לחלוטין במקרים רבים, ובמקרים אחרים (ומיוחד במקרים של טיפול באקנה קשה וחמור במיוחד) מסייעים להפחית את עוצמתו ולהשאירו ברמה נמוכה לאורך זמן. החומצות הפעילות המרכיבות כמה מהתכשירים המתקדמים של אקנון מוכחות שוב ושוב כיעילות בטיפול באקנה.

ממיצוי צמחים ועד לחומצות מורכבות – החומרים הפעילים בסדרת אקנון

 מהם, אם כן, אותם חומרים פעילים ואותן חומצות פעילות המרכיבים כולם את סדרת המוצרים של אקנון – מהמוצרים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום הטיפול באקנה כיום?

החומצות והחומרים הללו הם רבים ומגוונים, ולמעשה כוללת רשימה זו לא רק חומצות, אלא גם מיצויים טבעיים של צמחים:

 מיצוי צמח ערבה קנדי המכיל חומרים טבעיים ופעילים, המביאים לדיכוי ועיכוב של חיידקי האקנה ומרגיעים את העור באופן משמעותי. מיצויו של צמח זה מספק הגנה בפני רדיקלים חופשיים, ומתאפיין בתכונות נוספות המסייעות להילחם באקנה בצורות שונות.

חומצה גליקולית, היא חומצה המופקת לרוב מצמח קנה הסוכר, ומתאפיינת במבנה מולקולארי קטן, מה שמסייע לה לחדור בצורה אפקטיבית מבעד שכבות העור ולהגיע אל המקומות בהם היא מסייעת בצורה משמעותית יותר. חומצה גליקולית היא נוגדת חמצון, משפרת משמעותית את מראה העור.

חומרים פעילים מורכבים יותר הנכללים במוצרי סדרה זו כוללים למשל את החומר המוכר קולרן. מדובר בקומפלקס מורכב אשר משפר משמעותית את תהליך ההתחדשות הטבעי של העור, מסייע בייצור קולגן (הסיב המסייע לעור להחלים ולהתחדש) ולכן מסייע משמעותית להחלמה וריפוי של פצעי בגרות למיניהם.

דקסטרן הוא דוגמה נוספת לחומר פעיל הנכלל בסדרת המוצרים של אקנון, המתאפיין בפעילות אנטי בקטריאלית ואנטי דלקתית ומסייע לעור להחלים בקצב גבוה יותר. חומר זה מספק לעור לחות ללא שמנוניות ובכך מסייע להזין אותו בצורה בריאה ולמנוע את הופעתו של חיידק האקנה, הנוטה להחמיר את המצב ולגרום לו להישאר לאורך זמן.

Granactive Retinoidדור חדש של רטינואידים אשר מפחית ייצור שומן על עורי. זהו קומפלקס חדש  ובטוח לשימוש בשעות היום. (יחד עם זאת מומלץ למרוח קרם הגנה גם בחורף).

כל החומצות והחומרים הללו והעובדה כי הם ניחנים בתכונות ספציפיות המסייעות לשיקום העור, להזנתו בחומרים להם הוא זקוק ובמלחמה בחיידקים ובגורמים התורמים להופעת האקנה, הם כאמור פרי פיתוח של שנים רבות של מחקר קפדני, הכולל גם בדיקות דרמטולוגיות והתאמות של המוצרים. המוצרים הסופיים המתקבלים בסדרה החדשה של אקנון הם מהמתקדמים והאפקטיביים ביותר.