1. ראשי
  2. »
  3. אקנה
  4. »
  5. שיטת שלושת השלבים של Acnon

שיטת שלושת השלבים של Acnon

כן, מדובר בתקדים! שיטת Acnon  של GIGI היא שיטת טיפול חדשנית לטיפול באקנה. זהו פטנט חדש הכולל קומפלקס פעיל במיוחד, שבשונה ממה שהיה אפשרי עד היום מרפא את האקנה ומשקם את העור במקביל.

פעם המגמה הייתה לייבש את פצעי האקנה, היום המגמה היא לרפא. ישנן כמה וכמה שיטות לטיפול באקנה, וכמה מהן מחולקות לשלבים, אבל השיטה שלנו שונה, חדשה, אחרת, מטפלת לא רק בפצעונים שנראים עכשיו על עור הפנים, אלא במקביל גם משקמת אותו, ומטפלת במה שהותירה האקנה בעבר!
מיכל חלילי, מדריכה בכירה במעבדות GIGI ומומחית להצערת העור, מסבירה איך עובד הפטנט שלנו: "מדובר בקומפלקס פעיל במיוחד, המכיל חומרים פעילים בשילוב חדש, אשר משלימים אחד את השני. סינרגיה היא שם המשחק! כל חומר משפר את הפעילות של החומר השני והתוצאה: סדרת Acnon גם מטפלת בעומק שכבות העור ובלוטות החלב, גם מטפל בדלקת, וגם משקמת את מרקם העור תוך כדי טיפול". לדברי חלילי עד היום לא ניתן היה לחדש את מרקם העור, עד שהדלקת שמופיעה כתוצאה מהאקנה לא נרגעת. מדוע? כי כשיש דלקת בעור, העור לא מתחדש, כל המערכות נעצרות. "היום לא צריך לחכות", היא מסבירה, "מוצרי Acnon של GIGI מאפשרים לטפל בעור החולה, ובד בבד לאתגר אותו ולחדש אותו. אנחנו מטפלים בתלת-מימד בעור: בבלוטות החלב, בדלקת שמתפשטת כלפי מעלה ובטקסטורת העור".
זה קורה בזכות פטנט ייחודי שלנו ה-RET complex.

 

איך הפטנט עובד?

מדובר ב-3 מרכיבים שעובדים בסינרגיה, כל אחד פעיל מאוד בעצמו, וביחס מסוים הם משלימים אחד את השני ומגבירים את הפעילות אחד של השני. אנחנו גילינו איך לנצל את הסינרגיה ביניהם. ואלה החומרים:
1. דור חדש של רטינול – Granactive Retinoid. עד היום לצד הטיפול בחומרים המכילים רטינול הייתה שורה של איסורים: לא בקיץ! לא על עור כהה! לא לאורך זמן! זה מאחורינו… הדור החדש של הרטינול אינו מייצר תופעות לוואי. ניתן להשתמש בו לאורך זמן, בכל עונות השנה ולכל גווני העור.
2. תמצית צמח הערבה הקנדי(Cannadian willowherb) , בעל פעילות אנטי-דלקתית ואנטי- בקטריאלית. מרפא דלקת, מרגיע אדמומיות ורגישויות בעור, ומדכא פעילות של האנזמין 5 אלפא הידרו רדוקטאז – אנזים שמגביר ייצור של טסטסטרון שגורם להפרשת סבום רבה יותר, ובכך גורם להתפרצות אקנה.
3. קולרן (Kollaren) פפטיד שמשקם את מבנה הדרמיס ומעודד חידוש של חלבונים בעור – מזרז ייצור של קולוגן, ומונע היווצרות של צלקות.
הפטנט שלנו הוא ייחודי ובינלאומי, הוא נבדק דרמטולוגית והוא נוסה בהצלחה במחלקות עור בבתי החולים.

 

שגרת הטיפול

סדרת Acnon  לטיפול בבית כוללת שלושה מוצרים בסיסים: סבון פנים נוזלי, תמיסת מי פילינג, וקרם לילה טיפולי. היא מתחלקת לשגרת בוקר ושגרת ערב, ומי שניסה יעיד שהיא נעימה וקלה מאוד. אנחנו ממליצים על תוספת של קרם לחות לעור שמן המתאים במיוחד למי שסובל מהתפרצות של אקנה. הוא אינו מכיל מסנני קרינה נגד השמש, לכן יש למרוח עליו קרם הגנה 40 SPF של  GIGI מסדרת SUN CARE. כמו כן ישנה מסכה בה יש להשתמש פעמיים בשבוע, ואפשר לשלב גם מייק אפ טיפולי ומגבונים בהתאם להוראות הקוסמטיקאית.
במקביל יש לטפל אצל קוסמטיקאית, שכן הטיפול בקליניקה פועל לעומק שכבות העור, מנקה את הנקבוביות, ומעלה ומעצים את האפקטיביות של הטיפול בבית. וזכרו –  מוצרי הסדרה תוכננו לא רק לטפל באקנה, לרפא ולהעלים אותו, אלא גם לעזור ולהפחית את הסימנים שנותרו מהתפרצויות אקנה קודמות. לאחר תקופת שימוש סבירה העור חוזר למראה בריא והתפרצויות קורות בפרקי זמן ארוכים יותר.