1. ראשי
  2. »
  3. בלוג
  4. »
  5. רוצים להיפטר מהחצ'קונים? הגעתם למקום הנכון!

רוצים להיפטר מהחצ'קונים? הגעתם למקום הנכון!

מעבדות GIGI מציגה פטנט ייחודי ובינלאומי – סדרת ACNON.

הסדרה פותחה ונבדקה על ידי צוות מומחים שכלל כימאים, רופאי עור וקוסמטיקאיות מקצועיות, כמו כן נוסתה בהצלחה בבית חולים וולפסון. המטרה – ליצור שגרת טיפוח קלה ונוחה בחיי היומיום, להביא לשיפור אמיתי במצב האקנה, ובעיקר למנוע נזקים במרקם העור לטווח ארוך. התוצאה – עור פנים מושלם וחלק כמה שיותר מהר!
קודם כל כמה מילים על אקנה. אקנה היא מחלת עור נפוצה המאופיינת בדלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות. היא אחת מבעיות העור הנפוצות ביותר בעולם, ממנה סובלים עשרות מיליוני אנשים מדי שנה! אקנה מופיעה אמנם בעיקר בגיל ההתבגרות, בעיקר בגלל חוסר איזון הורמונלי, אך ניתן לסבול ממנה בכל גיל, ורבים סובלים מהמחלה גם לאחר גיל ההתבגרות. הפצעים (חצ'קונים) מתחילים כתוצאה מהפרשה מוגברת של סבום (הפרשה שומנית הנוצרת בעומק בלוטות החלב), אשר משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימת זקיקי השערות. הפצעונים מופיעים כאשר מתפתחת תגובה דלקתית בזקיק השערה, והם יכולים להופיע על עור הפנים, אך להתפשט גם לאזור הכתפיים, הגב והחזה. הגורמים לאקנה יכולים להיות גורמים הורמונליים שונים, אי שמירה על היגיינה, גנטיקה ,לחץ נפשי, והיא מושפעת גם מתזונה הכוללת הרבה סוכר ומוצרי חלב, מזיהום אוויר ומנטילת תרופות מסוימות. דרך הטיפול, שונה אצל כל אחד, בהתאם לסוג של האקנה, ולרמת ההתפרצות שלה (קל, בינוני, וקשה).

 

אנחנו במעבדות GIGI עוסקים במתן פתרונות לאקנה מזה שנים רבות.

הניסיון העצום שצברנו עם השנים, לצד היכולת לפתח מוצרים על בסיס חומרי גלם איכותיים, פעילים וחדשניים, ובמיוחד היכולת ולבדוק את היעילות שלהם בעזרת צוות הקוסמטיקאיות הכי טובות בארץ ובעולם – הובילו אותנו לפריצת דרך בתחום האקנה. בריאות העור ושמירה על מראה חלק, זוהר ואחיד, הובילו אותנו תמיד להמשיך ולנסות למצוא את הדבר הבא בתחום הקוסמטיקה. לכן, אנו גאים להכריז על פריצת דרך בתחום. סדרת Acnon היא הפתרון הכי יעיל, הכי מקצועי והכי נכון לטפל בהתפרצות האקנה הבאה שלך!
סדרת Acnon יוצרת מערכת כוללת של טיפול באקנה שמטפלת בכל אותם גורמים מחוללי אקנה – שלב אחר שלב. מוצרי הסדרה תוכננו לא רק לטפל באקנה, לרפא ולהעלים אותה, אלא גם לעזור ולהפחית את הסימנים שנותרו מהתפרצויות אקנה קודמות. הניסיון שלנו הוכיח שלאחר תקופת שימוש סבירה, העור חוזר למראה בריא והתפרצויות קורות בפרקי זמן ארוכים יותר.

רגע לפני שנציג את מוצרי הסדרה, יש לנו כמה דברים חשובים לספר לכם:

1. סדרת אקנון היא פטנט ייחודי ובינלאומי מבית מעבדות GIGI
2. מוצרי הסדרה נבדקו דרמטולוגית, ומגובים במחקרים קליניים ורפואיים
3.יעילות החומרים הפעילים נבדקה במחלקות עור בבית חולים וולפסון
4. תכשירי הסדרה נוסו על ידי בלוגרים ומובילי דעה. התוצאות היו מרשימות! (בהמשך נספר לכם על מי…)
5.הטיפול בקליניקה פותח ונוסה על ידי הצוות המקצועי שלנו
מוצרי סדרת Acnon הם המפתח לשמירה על עור חלק, זוהר ובריא. הסדרה כוללת מוצרים לטיפול בליניקה, ומוצרים לשימוש ביתי. הטיפול בבית כולל שלושה מוצרים בסיסים: סבון פנים נוזלי, קרם יום עם מסנני קרינה וקרם לילה טיפולי. מעבר לכך פיתחנו גם מסכה לטיהור הנקבוביות ומי פנים. טיפול באקנה צריך להיות על כל העור, להתבצע פעמיים ביום, ולאורך תקופה – לא רק על החצ'קונים. לכן פיתחנו שיטה קלה ונעימה לטיפול יומיומי בבית. כל מוצרי הסדרה פועלים ומחזקים אחד את השני בסינרגטיות, כך שההתמודדות עם התפרצויות האקנה עוברות מהר יותר, ולא משאירות סימנים עמוקים על העור.
שיגרת הטיפול היומי מתחלקת לשגרת בוקר ושגרת ערב, ומבוססת על 3 שלבים. היא נעימה וקלה ליישום. אם תקפידו על טיפול יומיומי, תתחילו לראות את התוצאות מהר – העור שלכם יהיה בריא יותר, כמות ההתפרצויות תפחת, החצ'קונים ייעלמו מהר יותר ואתם תיהנו מעור זוהר ובריא.

למי מתאימים מוצרי הסדרה?

1. לבנים ולבנות שסובלים מהתפרצות של פצעונים בגיל ההתבגרות
2. לבעלי עור שמן הסובלים מפצעונים ונקודות שחורות בגילאי 40-20 (אקנה הורמונלי)
3. עבור מי שסובלת מפצעים בזמן המחזור החודשי
4. לחיילים וחיילות שנמצאים בשטח וסובלים מפצעים
5. עבור מי שעובד/ת בסביבה מזוהמת (תחנות דלק, מטבח, עבודות במפעל וכדומה)
6. כל מי שעושה ספורט באופן קבוע וסובל מפצעים
7. נשים שסובלות מפצעים אחרי לידה או בזמן הנקה
8. נשים בגילאי 40+ לאחר הפסקת המחזור החודשי

אנחנו יודעים שאקנה היא הרבה יותר ממחלת עור. היא משפיעה על הדימוי העצמי, על הביטחון העצמי, ויכולות להיות לה השלכות קשות על ההתנהלות היומיומית של מי שסובל ממנה. לכן אנו יודעים כמה חשוב לכם להיפטר ממנה. כדי שזה יקרה, אתם צריכים להתחייב לשגרת טיפוח יומית כל בוקר וכל ערב – אנחנו נגרום לשינוי נראה לעין בזמן קצר!