חומרים פעילים

שילוב בין טכנולוגיית החדרה וחומרים פעילים במוצרים של ACNON יוצרת כוח טיפולי המסוגל לגרום לשינוי חיובי בטיפוח קבוע ויומיומי. החומרים הפעילים עובדים בסינרגטיות, נבדקו דרמטולוגית והוכחו כאפקטיביים בעומק שכבות העור

צמח ערבה קנדי Canadian Willowherd

צמח ערבה קנדי

מיצוי צמח הגדל בערבות צפון קנדה. במיצוי ישנם מרכיבים פעילים אשר מעכבים את חיידק האקנה (P Acne), מנטרלים ראדיקלים חופשיים, מרגיעים עור עם נטייה לאקנה ומפחיתים אדמומיות (אריתמה).

המרכיב מכיל מולקולה ביו אקטיבית (oenothein B) המעכבת את האנזים α5-רדוקטז, אנזים זה הופך את הורמון הטסטוסטרון לפעיל. כידוע, רמות גבוהות של טסטסטרון עלולות לגרום להתפרצויות אקנה. המולקולה האקטיבית מסייעת לשליטה יותר טובה על התפרצויות אקנה. מיצוי הצמח גם בעל פעילות אנטי-פטריות ואנטי-בקטריאלית במגוון רחב. לצמח תכונות הגנה בפני רדיקלים חופשיים המפחית פגיעות בעור הנגרמות על ידי סטרס חמצוני.

חומצה גליקולית

חומרים פעילים במוצרי acnon מבית GIGI

ממשפחת חומצות אלפא הידרוקסי, מופקת בדרך כלל מקנה סוכר. היא קלה  לייצור, נטולת ריח ובעלת מבנה מולקולרי קטן המאפשר חדירות גבוהה לשכבות העור.

היא הידרופילית הפועלת בעיקר על פני העור –  ממיסה את הדבק הבין תאי, משפרת חדירות חומרים פעילים, נוגדת חמצון, משפרת מראה קמטים בעזרת גירוי פיברובלסטים ותומכת בטיפולים לבעיות עור שונות.

Dextran

דקסטרן

דקסטרן הינו חומר פעיל בסדרת ACNON בעל פעילות אנטי בקטריאלית, אנטי דלקתית ועוזר להחלקת מרקם שכבת העור העליונה. דקסטרן מעניק לחות לעור ללא הרגשה שומנית, יעיל נגד דלקת המתרחשת בעת הופעת פצעונים ומונע את גדילת חיידק ה-P. cane.

Kollaren

קולרן

קומפלקס של נחושת ורצף פפטידים ביו-ממטים* מגביר ייצור קולגן (סיב אלסטי המשתתף בתהליך ההחלמה של העור).  הקומפלקס משפר את תהליך ההתחדשות הטבעי ואת ריפוי התאים. מסייע להחלמה טובה יותר של פצעי אקנה בעור.

*פפטיד ביו-ממטי.  פפטיד המחקה פעילות ביולוגית טבעית בעור.

Granactive Retinoid

גרן אקטיב רטינואיד

גרן אקטיב רטינואיד הינו דור חדש של רטינואידים אשר מפחית ייצור שומן על עורי. זהו קומפלקס חדש  ובטוח לשימוש בשעות היום. הקומפלקס מאפשר שימוש במוצר 24/7 ובכך תורם לריפוי מהיר יותר, ללא חשש לגרימת תופעות הלוואי של עור יבש ורגיש וללא חשש משמש. עם זאת אנו ממליצים תמיד למרוח מסנן קרינה יעיל בשעות היום.

קרא עוד

רטינואיד – סוג של נגזרת ויטמין A. מאזן הפרשת שומן, משפר בהירות ומבהיר כתמי פצעונים. בעל זמינות ביולוגית גבוהה לעור.

רטינואידים היא קבוצת חומרים הידועה כמונעת ומטפלת באקנה מזה שנים רבות. בחומצה הרטינואית קיים שימוש גם בתכשירים קוסמטיים וגם בתרופות (רואקוטן). כידוע, אחת הבעיות הקשות של הטיפול ברואקוטן הן תופעות הלוואי הרבות הנובעות בעיקר מהשפעה האינטנסיבית של התרופה על העור כאשר היא  גורמת לו להיות יבש ורגיש מאד. בנוסף, גם בתכשירים המכילים רטינואידים שונים ישנה בעיה של רגישות לאור ולקרינת שמש, ולכן השימוש בהם מוגבל לשעות הליל עם הנחיה חד משמעית להשתמש במסנני קרינה גבוהים בשעות היום..

NMF Complex

סוגי עור

הקומפלקס בעל מרכיבי לחות דומים למרכיבי הלחות הטבעיים בעור. מכיל חומרים טבעיים בעלי זמינות ביולוגית גבוהה לעור. מעלה את רמת הלחות הטבעית, מסייע לאיזון פעילות נורמלית, מונע התנדפות לחות לאוויר, מסייע להרגעת האדמומיות.