הטיפול המקצועי בקליניקה

טיפול קוסמטי מקצועי בזמן התפרצות מחלת אקנה יעשה את ההבדל בין פנים חלקות לכל החיים או סימנים וצלקות שיישארו למשך שנים.
הטיפ שלנו – מצאו קוסמטיקאית קרובה לביתכם ובקשו את עזרתה בהתמודדות עם אקנה.

טיפול קוסמטי מקצועי – הדרך הבטוחה לטיפול באקנה

ידע וניסיון מעניקים יתרון עצום לקוסמטיקאית בכל הקשור לאבחון מקצועי של העור, בהתאם לגיל, מין, מזג אוויר, מצב העור, עונות השנה ועוד. האבחון, הטיפול בקליניקה והתאמת המוצרים לבית הם אישיים, בהתאם למצב או לבעיה הנוכחי שאיתה אתם מגיעים.

לא כולם יודעים שכדי להיות קוסמטיקאית צריך ללמוד גם כימיה, אנטומיה, דרמטולוגיה, פיזיולוגיה ועוד. פעמים רבות קיים מיתוס (למי שלא מגיע מהתחום), לפיו קוסמטיקאית רק "מוציאה שחורים". את המיתוס הזה אנחנו מנפצים עכשיו! לקוסמטיקאיות יש ידע עצום, ואפשרויות מגוונות לפתרון בעיות החל מאיזון העור ועד מניעת צלקות אקנה.

טיפולי אקנה עם מוצרי אקנון acnon מבית GIGI
טיפול באקנה, מסכה לטיהור נקבוביות של אקנון acnon מבית GIGI

שילוב בין ידע לחומרים פעילים

תפקיד הקוסמטיקאית אינו מסתכם כמובן באבחון העור. גם אם אנו כבר יודעים איזה סוג של עור פנים יש לנו, ובאיזה קרם להשתמש, אנו נפנה לקוסמטיקאית על מנת לטפל ולאזן עור לא מאוזן, ולספק טיפולים שימנעו או יקטינו את עוצמת את ההתפרצות הבאה  של האקנה.

מוצרי קוסמטיקה מקצועית מכילים חומרים מרוכזים ומרכיבים פעילים שרק לקוסמטיקאית מוסמכת מותר להשתמש על העור. בכל שנה יוצאים מוצרים חדשים לשוק, ומעת לעת מפותחים חומרים חדשים שמאירים באור חדש את הטיפול הנכון בבעיות העור השונות. קוסמטיקאיות מקצועיות, מחויבות מתוקף תפקידן לעבור מדי פעם לפעם, הכשרות והדרכות נדרשות בהתאם. הן יודעת להתאים את המוצר הנכון לטיפול הנכון, וזה נכון גם לגבי התאמת מוצרים להמשך טיפול בבית.

קוסמטיקאיות מקצועיות  משתפות פעולה בדרך כלל עם רופאים, ויודעות כיצד לשלב טיפולים עם תרופות שניתנות במרשם רופא כמו רוקטן. בנוסף, הן יכולות להתריע על נגעים שנראים "חשודים" ולהפנות לטיפול רפואי מתבקש.

הקוסמטיקאית היא האוטוריטה המקצועית בכל מה שקשור לטיפול בעור. חשוב לדעת שעם כל הכבוד לעזרה בפארמים, הן לא רכשו את אותה השכלה ואין להן את הבסיס להבנה מעמיקה של מבנה העור וההשפעות של מחלת האקנה על מראה  העור העתידי.

הביקור אצל קוסמטיקאית עוזר בהקניית הרגלים בריאים וחשובים לשמירה על עור הפנים לאורך זמן. החל מניקוי הפנים מדי יום וכלה בשימוש במוצרים יומיומיים שהכרחיים לשמירה על עור בריא ובעל מראה חיוני.

ולסיום, וחשוב לא פחות מכל השאר: לכל אחד מאתנו מגיע טיפול ומקצועי שלאחריו העור נראה בריא וחלק יותר!